GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7495189
nr 749 5189
Matservis
46 del, Gustafsberg, 'Opak'
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:32:44
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr