KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14721003

nr 1472 1003

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, ca 117x103 cm. Oramad ej uppspänd duk, 124x110 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:52:48

30/5 19:24:52 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg