MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9513065
nr 951 3065
Skrivbyrå
längd: 84 cm, djup: 50 cm, höjd: 143 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:42:34
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr