GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurine 4558328
nr 455 8328
FIGURINE
Lenght: ()
1800-tal, Meissen, höjd: 13 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 350
Monday Mars 5 2007
at 16:53:58
150 kr
300 kr