GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 5911488

nr 591 1488

PLATES

4 parts, 18th/19th century, China, diameter: 23, damages.

4 delar, 1700-/1800-tal, Kina, diameter: 23

Condition: skador

300

SEK 550

Monday July 27 2009
at 18:10:17