FURNITURE / Sofas / Swedish kitchen sofa 13464190

nr 1346 4190

SWEDISH KITCHEN SOFA

19th century. Length: 215, wear.

1800-tal. Längd: 215

Condition: slitage

800

SEK 600

Monday September 7 2020
at 18:06:35