SILVER & METAL / Silver / Salt cellar 12144718

nr 1214 4718

SALT CELLAR

one pair, 19th century, vitmetall (ej stämplar), med hänklar. Length: 8, height: 6-9 cm,

Ett par, 1800-tal, vitmetall (ej stämplar), med hänklar. Längd: 8, höjd: 6-9 cm

800

SEK 450

Monday October 29 2018
at 19:17:18