FURNITURE / Tables / Coffee table 16716287
nr 1671 6287
COFFEE TABLE
lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Width: 151 cm. Width: 60 cm. Height: 57 cm, wear, märken, repor.
lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 151 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 57 cm
Condition: slitage, märken, repor
1500
SEK 1500
Monday January 6 2025
at 20:30:26
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Robot)