SILVER & METAL / Silver / Kakfat 4311672
nr 431 1672
Kakfat
Lenght: ()
glas på silver Ryska stämplar 1800-tal, höjd: 10
300
SEK 1100
Monday October 2 2006
at 16:00:00
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
hidden*
500 kr
600 kr