GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10739428
nr 1073 9428
Matservisdelar
Gefle, Vinranka, Percy, ca 30 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:09:17
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gefle Porslinsfabrik AB