FURNITURE / Tables / Serving table 9952101
*
nr 995 2101
SERVING TABLE
Teak, diameter: 46 cm, height: 58 cm,
Teak, diameter: 46 cm, höjd: 58 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 1600
Auction date:
Monday November 16 2015
at 19:13:51
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/11 20:42:05
1
400 kr
11/11 23:23:27
2
700 kr
13/11 10:14:54
3
500 kr
13/11 10:14:54
2
600 kr (Robot)
13/11 10:15:26
3
700 kr
13/11 10:15:26
2
700 kr (Robot)
13/11 11:19:49
4
1.200 kr
16/11 11:51:42
5
1.200 kr
16/11 11:51:42
4
1.200 kr (Robot)
16/11 11:51:56
5
1.500 kr
16/11 14:35:08
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
SERVING TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 2101
SERVING TABLE
Teak, diameter: 46 cm, height: 58 cm,
Teak, diameter: 46 cm, höjd: 58 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 1600 |
| Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 11/11 20:42:05 | 1 | 400 kr |
| 11/11 23:23:27 | 2 | 700 kr |
| 13/11 10:14:54 | 3 | 500 kr |
| 13/11 10:14:54 | 2 | 600 kr (Robot) |
| 13/11 10:15:26 | 3 | 700 kr |
| 13/11 10:15:26 | 2 | 700 kr (Robot) |
| 13/11 11:19:49 | 4 | 1.200 kr |
| 16/11 11:51:42 | 5 | 1.200 kr |
| 16/11 11:51:42 | 4 | 1.200 kr (Robot) |
| 16/11 11:51:56 | 5 | 1.500 kr |
| 16/11 14:35:08 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



