FURNITURE / Sofas / Sofa 9401351

nr 940 1351

SOFA

IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210, Kraftigt bruksslitage, skador.

IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210

Condition: Kraftigt bruksslitage, skador

1000

SEK 600

Monday February 9 2015
at 18:13:27

9/2 18:08:27 1      Vinnande bud