KONST / Litografier / Gicléetryck 13919077

nr 1391 9077

Gicléetryck

Linnea Carlsson, "Movements". Signerad, numrerad 1/50. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:38:51

19/4 20:08:14 1      100 kr
19/4 20:33:51 2      Vinnande bud