MÖBLER / Bord / Slagbord 11944114

nr 1194 4114

Slagbord

längd: 50 + 2x70, djup: 110 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:29:54