FURNITURE / Sofas / Corner settee 14954303

nr 1495 4303

CORNER SETTEE

Zebramönstrad plysch, 1970s, 6 moduler, length: 300x240 cm, width: ca 90, omfattande slitage i tyg, damages.

Zebramönstrad plysch, 1970-tal, 6 moduler, Längd: 300x240 cm, Djup: ca 90

Condition: omfattande slitage i tyg, skador

5000

SEK 3000

Monday October 10 2022
at 20:44:52

8/10 21:26:50 1      Vinnande bud