FURNITURE / Sofas / Soffa / dagbädd 13372172

nr 1337 2172

Soffa / dagbädd

1960s, Design: Gunnar Thalberg för Hallbergs, Brännmärkning. Length: 205. Width: 85 cm, Tyg med fläckar / skador.

1960-tal, Design: Gunnar Thalberg för Hallbergs, Brännmärkning. Längd: 205. Djup: 85 cm

Condition: Tyg med fläckar / skador

1500

SEK 1000

Monday July 13 2020
at 18:58:44

13/7 18:52:30 1      Vinnande bud