ART / Oil paintings / Oil painting 13656585
nr 1365 6585
OIL PAINTING
19th century, Signerad Clay, seascape. Oil on canvas, 30x40,
1800-tal, Signerad Clay, Marin. Olja på duk, 30x40 cm
SEK 150
Monday December 7 2020
at 19:53:44
2/12 17:41:46
100 kr
7/12 19:48:44