FURNITURE / Tables / Lady's working table 7819508
nr 781 9508
LADY'S WORKING TABLE
180-tal, walnut, length: 57, width: 38, height: 73, wear.
180-tal, Valnöt, längd: 57, djup: 38, höjd: 73
Condition: slitage
SEK 400
Monday October 1 2012
at 19:39:48
200 kr
200 kr
300 kr
350 kr
LADY'S WORKING TABLE
Condition: slitage
nr 781 9508
LADY'S WORKING TABLE
Condition: slitage
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday October 1 2012 |