LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 16259088
nr 1625 9088
WALL BRACKET MIRROR
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm,
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
700
SEK 600
Monday June 3 2024
at 19:45:06
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)