FURNITURE / Sofas / Sofa 13272139

nr 1327 2139

SOFA

Design: Leif Wikner, Persåsen, 80-tal, Furu / skinn. Length: 137. Signed,

Design: Leif Wikner, Persåsen, 80-tal, Furu / skinn. Längd: 137. Signerad

Condition: slitage

1000

SEK 200

Monday May 18 2020
at 20:22:24