FURNITURE / Tables / Writing desk 8873286

nr 887 3286

WRITING DESK

1950s. , length: 100, width: 50, height: 73, wear.

1950-tal. , längd: 100, djup: 50, höjd: 73

Condition: slitage

600

SEK 450

Monday April 14 2014
at 20:47:21