FURNITURE / Tables / Writing desk 8873286
nr 887 3286
WRITING DESK
1950s. , length: 100, width: 50, height: 73, wear.
1950-tal. , längd: 100, djup: 50, höjd: 73
Condition: slitage
600
SEK 450
Monday April 14 2014
at 20:47:21
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr