ÖVRIGT / Mattor / Matta 15685364

nr 1568 5364

Matta

orientalisk, Bochara, 365 x245 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:05:04

29/9 23:56:21 1      Vinnande bud

Orientmatta