GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kräftskål 8548628
nr 854 8628
Kräftskål
, damages, nagg, repaired.
Längd ()
Condition: skador, nagg, lagad
SEK 600
Monday October 21 2013
at 20:31:25
200 kr
200 kr
350 kr
500 kr