![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9614058
*
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 15:38:50
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:10
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 15:38:50 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:10 -
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:30