FURNITURE / Tables / Lamp table 5842511
nr 584 2511
LAMP TABLE
1 par, lenght: 44, width: 44, height: 54, slitage, skador.
1 par, längd: 44, djup: 44, höjd: 54
Condition: slitage, skador
100
SEK 350
Monday May 25 2009
at 19:12:42
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr