FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5522752

nr 552 2752

GATE-LEG TABLE

Lenght: ()

1800-tal, längd: 102, djup: 30, höjd: 77 (slag, längd: 67 st)

Condition: Normalt bruksslitage

3000

SEK 7400

Monday November 17 2008
at 16:00:00