FURNITURE / Misc. Furniture / Sängkarmar 6046504
nr 604 6504
Sängkarmar
Vitlackerad, length: 105, wear, damages.
Vitlackerad, längd: 105
Condition: slitage, skador
100
SEK 300
Monday October 12 2009
at 19:04:26
100 kr
150 kr
250 kr