KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15206458

nr 1520 6458

Kopparstick

12 st, 1800-tal, Botaniska, handkolorerade, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 - 17x22 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:46:21