ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695115
*
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:31:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:25:39
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7021 Bonad/matta
Röllakan, Ingegerd Silow (1916-2005), Sverige. "Få..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:30
-
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:46
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
-
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:53
-
6736 Matta
Orientalisk 265x210 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17
-
7124 Matta
Orientalisk Keshan, 268x196 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 16:25:39 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7021 Bonad/matta
Röllakan, Ingegerd Silow (1916-2005), Sverige. "Få..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:30 -
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:46 -
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
-
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:53 -
6736 Matta
Orientalisk 265x210 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17 -
7124 Matta
Orientalisk Keshan, 268x196 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17



