FURNITURE / Tables / Games table 11482225
nr 1148 2225
GAMES TABLE
1890s, length: 95 cm, width: 47 cm, height: 80 cm, wear.
1890-tal, längd: 95 cm, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Condition: slitage
600
SEK 300
Monday December 4 2017
at 19:52:14
1/12 15:03:45
250 kr
1/12 15:03:47