MÖBLER / Soffor / Soffa 5991551
nr 599 1551
Soffa
Empire-stil, längd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2009
kl 18:29:03
14/9 16:15:57
Karl Johanstil/Empir