FURNITURE / Tables / Serving table 9255068

nr 925 5068

SERVING TABLE

Brännstämplat Dansk Design, Teak, 1950s,

Brännstämplat Dansk Design, Teak, 50-tal

1000

SEK 1600

Monday November 17 2014
at 20:24:42

  • Thema-auction
  • Nov 17

50/60-tal

Read more about 50/60-tal