FURNITURE / Tables / Table 7639488

nr 763 9488

TABLE

med porslinsplatta, 1950s, length: 64, width: 41, height: 51, nagg.

med porslinsplatta, 1950-tal, längd: 64, djup: 41, höjd: 51

Condition: nagg

600

SEK 150

Monday June 4 2012
at 17:03:25

1/6 22:24:24 1      100 kr
3/6 22:50:28 2      Vinnande bud