KONST / Litografier / Färglitografi 13914552

nr 1391 4552

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Gatuscen. Signerad, numrerad 200/290, oramat löst blad, bladets mått: 59x40 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:00:27

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik