GLASS & CERAMICS / Art Glass / Konstglas 5108240

nr 510 8240

Konstglas

Lenght: ()

3 del Finland, Bla Wirkkala, höjd: 20 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

Monday February 25 2008
at 16:21:27