FURNITURE / Tables / Skriv/toilettebord 7416598
nr 741 6598
Skriv/toilettebord
mahogany, Swedish Empire style, length: 115, width: 48, height: 78, wear, damages.
mahogny, Karl Johan-stil, längd: 115, djup: 48, höjd: 78
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1500
Monday February 20 2012
at 19:32:11
900 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.400 kr
Karl Johanstil/Empir