KONST / Oljemålningar / Akryl 14198014
nr 1419 8014
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Jens the fly". Signerad, daterad 2015. Akryl på duk, 30x30cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson