ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13853462
nr 1385 3462
Edward Smith
(f. 1923), USA
Edward Smith (b. 1923), USA. Landscape. Signerad dated 57, sheet: 42x60, unframed,
WATERCOLOUR, Landskap. Signerad daterad 57. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad, akvarell
Edward Smith, amerikansk painter born 1923.
SEK 100
Monday Mars 22 2021
at 20:31:32
22/3 19:41:40