KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13853462

nr 1385 3462

Edward Smith

(f. 1923), USA

Akvarell, Edward Smith (f. 1923), USA. Landskap. Signerad daterad 57. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad, akvarell

Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:31:32

22/3 19:41:40 1      Vinnande bud

Edward Smith

Läs mer om Edward Smith