FURNITURE / Tables / Coffee table 16737145
nr 1673 7145
COFFEE TABLE
lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Width: 151 cm. Width: 60 cm. Height: 57 cm, wear, märken, repor, fanérbortfall.
lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 151 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 57 cm
Condition: slitage, märken, repor, fanérbortfall
1500
SEK 1400
Monday January 20 2025
at 21:01:55
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Robot)