MÖBLER / Bord / Skrivbord 15648287
nr 1564 8287
Skrivbord
England. Bredd: 138 cm. Djup: 77 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:06:01
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)