LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Hanging lamp 9546402
nr 954 6402
HANGING LAMP
Alabaster, diameter: 35 cm, wear, damages.
Alabaster, diameter: 35 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 300
Monday April 13 2015
at 19:47:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr