KONST / Litografier / Gicléetryck 13919098

nr 1391 9098

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Ibiza morning". Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), oramat löst blad, 60x88 cm

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy