nr 601 3580
Väggur
1800-tal, P. Abrahamsson Falk-Rauten, höjd: 88
Kondition: slitage, 2st lösa knoppar+pendel+nyckel medföljer
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 28 september 2009 kl 17:40:28
| Tid |
Kund |
Bud |
25/9 12:25:44