KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044224

nr 1604 4224

1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm. Ej signerad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:29:21

6/3 23:26:54 1      2.000 kr
11/3 19:23:20 2      Vinnande bud