KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13656274

nr 1365 6274

Maria Collisson

(f. 1968), Sverige

Akvarell, Maria Collisson (f. 1968), Sverige. Gris. Signerad. Motivet: 44x28 cm

Maria Collisson, svensk bildkonstnär född i London 1968.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:13:49

Maria Collisson

Läs mer om Maria Collisson