ART / Oil paintings / Oil painting 10562480
nr 1056 2480
OIL PAINTING
Pelle Nilsson, Fryksdalen, signed, olja på pannå, 30x47,
Pelle Nilsson, Fryksdalen, signerad, olja på pannå, 30x47
400
SEK 100
Monday September 19 2016
at 19:44:10
17/9 12:58:18