KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278362

nr 1427 8362

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Signerad, kustmotiv. Akvarell, bildmått: 32x40cm, yttermått inklusive ram: 45x53cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:50:30

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton