SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 6057424
nr 605 7424
Bägare
Otydliga stämplar, 1700-/1800-tal, höjd: 12, 5
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 17:05:04
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr
900 kr