MÖBLER / Soffor / Kanapé 5966281

nr 596 6281

Kanapé

1800-tal, längd: 171

Kondition: fanérskador

Utrop:

300 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 31 augusti 2009
kl 18:42:04