FURNITURE / Trunks / Chest 16165240

nr 1616 5240

CHEST

19th century. Length: 67 cm, width: 49 cm, height: 36 cm, wear.

1700-/1800-tal. Bredd: 67 cm. Djup: 49 cm, höjd: 36 cm

Condition: slitage

SEK 250

Monday April 29 2024
at 20:26:14